Konsultant ds.obsługi klienta zagranicznego ang. i hiszp.

Cee Experts

Poznań

2016-11-29

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Obowiązki:
realizacja zamówień z rynków zagranicznych
obsługa klientów używających języka niemieckiego lub francuskiego
rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień
drobne tłumaczenia tekstów

Wymagania :
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (b2/c1)
komunikatywna znajomość języka angielskiego
minimum średnie wykształcenie
komunikatywność
mile widziana znajomość innego języka europejskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:
stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
szkolenia
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia za wyniki+premia uznaniowa)
karta multisport

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99123 ofert pracy. Sprawdź!