PRACOWNIK DZIAŁU SZKOLEŃ

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-23

Dział Szkoleń w Gowork. pl to zgrany zespół młodych ludzi, którzy podczas wykonywania codziennych obowiązków cenią współpracę i wzajemny szacunek.

Chcesz pracować w takim zespole? Dołącz do NAS!

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • kompleksowa organizacja szkoleń,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z kursantami i trenerami/lektorami,
  • doradztwo w zakresie doboru szkolenia
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • aktualizacja bazy danych.

Wymagania:

  •  min. rok doświadczenia zawodowego,
  • zainteresowanie obszarem organizacji szkoleń oraz ZZL,
  • znajomości obsługi MS Office w szczególności MS Word, Power Point, Excel,
  • wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • zacięcie do rozwiązania trudnych spraw
  • skrupulatność.

Oferujemy:

  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • przyjazną i kreatywną atmosferę w samym centrum Warszawy
  • liczne szkolenia dające zastrzyk wiedzy i energii
  • możliwość korzystania z obiektów sportowych dzięki karcie MultiSport;
  • możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!