Pracownik przy produkcji spożywczej/operator maszyn

Atlanta Poland S.A.

Gdańsk

2016-12-05

Atlanta Poland S.A. krajowy lider w zaopatrzeniu surowcowym przemysłu cukierniczego i piekarniczego. Największa firma działającą w Polsce na rynku hurtowego handlu bakaliami - istnieje i aktywnie działa od 1990 roku. Od 2009 roku zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanychoraz słodyczy sprzedawanych pod markami  Bakal oraz Kujawianka.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: 7/02/2016

Główne zadania:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych (m.in. przepakowywanie bakalii, ważenie, zgrzewanie, zasypywanie)
  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji
  • zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

Oferujemy:

  • umowa o pracę oraz świadczenia socjalne (m.in. karta Multisport, bilety do kina, pre paidy do aptek, etc.);
  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji
  • na rynku;
  • stałe wynagrodzenie oraz premiowy system motywacyjny.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w  branży produkcyjnej
  • aktualna książeczka Sanepid
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem pracy
Zapraszamy do kontaktu:
e-mail: APLIKUJ
telefon: +48 602 513 770

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.