Pomocnik produkcji - dział jakości !

Full Job

Kalwaria Zebrzydowska

2016-12-01

Agencja Pracy Full Job poszukuje kandydatów chętnych do podjęcia zlecenia w dziale jakości w zakładzie produkcyjnym w Skawinie z zapewnionym bezpłatnym transportem z Kalwarii i okolicznych miejscowości!

Zakres zadań:
- kontrola wizualna i manualna jakości artykułów
- prowadzenie zestawień z przeprowadzonych kontroli
- prace pomocnicze tj. pakowanie, etykietowanie

Wymagania:
- gotowość do pracy na trzy zmiany od pon-pt (6-14, 14-22, 22-6)
- motywacja i zaangażowanie
- zdolności manualne i dobry wzrok
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
- możliwość pracy w nadgodziny i weekendy
- stałą stawkę godzinową
- bezpłatny zorganizowany transport
- szkolenie wprowadzające

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzaniu danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.