Praca z NIEMIECKIM kontakt z native speakerami, pełny/niepełny etat

TIVRON

Kraków

2016-08-29

TIVRON to polska spółka działająca głównie na rynkach zagranicznych.

Na co dzień nie zapominamy, że najważniejsi są ludzie. Może dlatego pracownicy polecają swoich znajomych do pracy z nami

Nasz zespół niemiecki powiększa się. Więcej klientów, więcej zamówień. Potrzebujemy wsparcia

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA z j. NIEMIECKIM (Kraków)


Zależy Ci na nieustannym kontakcie z j. niemieckim? U nas masz taką możliwość!


Dlaczego WARTO przyłączyć się do nas:

  • Kontakt z żywym językiem niemieckim – konwersacja z native speakerem, możliwość obcowania z kulturą niemiecką oraz poznania specyfiki takiego klienta.
  • Już teraz myślimy o przyszłości, dlatego zależy nam na długotrwałej współpracy. Częścią zespołu są osoby z 2, 3 letnim stażem.
  • Jesteśmy bardzo elastyczni. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz (20-40h tygodniowo). Jeśli studiujesz lub posiadasz inne zobowiązania grafik ustalasz sam.
  • Zapewniamy szkolenia wliczone w czas pracy (produktowe, sprzedażowe, z systemu), które przygotuję Cię kompleksowo do pracy. Co więcej, na bieżąco możesz liczyć na merytoryczne wsparcie trenera.
  • Wynagrodzenie, które proponujemy to około 3000zł netto
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może być sobą. Dzięki tak barwnej drużynie jak nasza zawsze można liczyć na ciekawą historię opowiedzianą przy obiedzie.
  • Kochamy drobne przyjemności. Dlatego jest u nas pod dostatkiem kawy, herbaty, soków i owoców. Uwzględniamy także specjalne życzenia :)
  • Nie żyjemy tylko pracą. Spotykamy się wspólnie poza biurem przy kręglach, organizujemy dni pizzy, pamiętamy o swoich urodzinach.

 

ZAJMIESZ SIĘ obsługą posprzedażową bieżących zamówień, które klienci składają przez Internet. Istotnym elementem kontaktu jest dosprzedaż (próba powiększenia złożonego zamówienia). Nie trzeba pozyskiwać klientów. Klienci to osoby, które juz dokonały zakupu.

LICZYMY, że jesteś osobą komunikatywną, biegle władającą językiem niemieckim, pełną pozytywnej energii, która nie boi się wyzwań.

Sprawdź nas! Wyślij swoje CV pod adres: APLIKUJ

Oferta jest nieaktualna