Doradca finansowy

RGK

Katowice

2016-08-28

Jesteś znużony powtarzalną pracą na etacie? Czujesz, że w swojej pracy nie możesz rozwinąć skrzydeł? A może po prostu czujesz, że czas na zmiany? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą doradztwa finansowego, działającą od 10 lat na terenie całego śląska. Ciągle poszukujemy ludzi chętnych do podjęcia z nami współpracy - otwartych, komunikatywnych i odważnych na stanowisko

Doradca Finansowy

Szkolenia wstępne:

Powiedzmy sobie to otwarcie na wstępie - nie jesteśmy kolejną korporacją z zagranicznym kapitałem, w której szkolenia odbywają się wg. ścisłego scenariusza, po czym jesteś zostawiony samemu sobie. Jeśli będziesz chciał z nami pracować, przygotujemy Cię do tego, będziesz mógł też korzystać z pomocy innych doradców, którzy z pewnością odpowiedzą na twoje pytania, w końcu zaczynali tak jak Ty!

Atmosfera:

Czy może być lepszego i bardziej inspirującego niż praca w otoczeniu osób, które do pracy nie przychodzą za karę, tylko autentycznie ją lubią i czerpią z niej satysfakcję? Naszym celem jest tworzenie i podtrzymywanie rodzinnej i miłej atmosfery. Jeśli wolisz pracować w domu - nie ma problemu, sam zdecydujesz jaki model pracy Ci odpowiada. A jeśli będziesz chciał popracować w naszych luksusowych biurach to zapraszamy na pyszną kawę, zawsze będziesz mile widziany.

Czym się zajmujemy:

Doradca finansowy to zawód prestiżowy. Niestety na rynku coraz częściej możemy spotkać tzw. “doradców” którzy niczym akwizytorzy chodzą od drzwi do drzwi oferując niepewne produkty finansowe. U nas jest inaczej - naszym nadrzędnym celem jest zabezpieczenie przyszłości naszych klientów. Oferujemy im indywidualne rozwiązania inwestycyjne dopasowane na miarę ich potrzeb.

Czego potrzebujesz na start?

Jeśli do tej pory czytając treść ogłoszenia pomyślałeś, że i tak nie dasz sobie rady bo nie wiesz nic o inwestycjach i rynkach finansowych, to mamy dobrą wiadomość - choć doświadczenie w sprzedaży na pewno Ci się przyda, to nie jest ono niezbędne. Niezbędne są za to szczerze chęci nauki i otwarta głowa. Resztę zostaw nam, wyszkoliliśmy wielu doradców, także znamy się na swojej robocie :) Na początek pokaż nam swoje zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Rozwój:

Tempo swojego rozwoju zależy tylko od ciebie - i nawet jeśli brzmi to jak wyświechtany banał - dokładnie tak to wygląda w praktyce. To od twojego zaangażowania, chęci nauki i umiejętności interpersonalnych będzie zależał twój rozwój. My ze swojej strony zawsze będziemy wspierać Cię fachową pomocą i wyznaczymy Ci jasną ścieżkę kariery.

Forma zatrudnienia:

Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży premiujemy umową o pracę. Jeśli Ci go brakuje, damy Ci przestrzeń do wykazania się. Na początek umowa zlecenie, ale już po pierwszych obiecujących wynikach możesz liczyć na stałe zatrudnienie.

Dodatki:

Imprezy firmowe, wyjazdy zagraniczne i atrakcyjne nagrody dla najlepszych doradców to tylko niektóre z bonusów na które możesz u nas liczyć :)


Poznałeś już nas. Teraz daj nam okazję, żebyśmy my mogli poznać Ciebie. Wyślij nam swoje CV