Kucharz / Kucharka

Strefa Zdrowia

Skórzewo

2016-08-28

KUCHARZ/KUCHARKA

 

Do sklepu ze zdrową żywnością „Strefa Zdrowia” w Galerii Mallwowej w Skórzewie, oferującego szeroki wachlarz produktów ekologicznych, bezglutenowych, wegetariańskich oraz żywności wykonanej metodami tradycyjnymi poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do tematu zdrowego stylu życia, opartego m.in. o właściwą, zbilansowaną dietę.

„Strefa Zdrowia” nie tylko sprzedaje gotowe produkty, ale również dzięki nowoczesnemu zapleczu kuchennemu, stawia na produkcję własnych wyrobów, przygotowywanych ze sprawdzonych, certyfikowanych półproduktów.

 

Jeśli zatem chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu, zapraszamy do przesłania aplikacji, zawierających CV i List Motywacyjny na adres mailowy: APLIKUJ z dopiskiem kucharz/kucharka.

 

Wymagania:

  • minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy w charakterze samodzielnego kucharza/kucharki,

  • aktualne badania sanepid,

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).