Drukarz

Formika Sp. z o.o.

Parzniew

2016-10-27

Jesteśmy jednym z liderów w Europie w produkcji opakowań dla przemysłu  spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Szukamy ludzi pełnych pasji i zaangażowania.

Dbamy o kulturę organizacyjną i budujemy ją na  zaufaniu i szacunku do innych. Jeżeli chcesz pracować w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie i mieć kontakt z nowoczesną technologią, lubisz pracę organizacyjną i prowadzenie procesów oraz chcesz mieć wpływ na wygląd opakowań na rynku FMCG  prześlij nam swoje CV. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Drukarz

Miejsce pracy: Parzniew k/Pruszkowa

Obowiązki:

UWAGA !!!

Drukarzy Offset przyuczymy do technologii FLEXO

  • Obsługa maszyny drukującej
  • Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
  • Odpowiedzialność za jakość druku
  • Praca zgodnie ze standardami firmy
  • Przygotowywanie i nadzór nad farbami
  • Raportowanie realizowanych operacji
  • Nadzór nad okresową konserwacją maszyny
  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanego urządzenia

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( również w Offsecie)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku zorientowanym na jakość, zarządzanym zgodnie ze standardem ISO9001 oraz ekspozycja na wymogi ISO22000, oraz HACCP
  • Wykształcenie min. średnie - mile widziane wykształcenie poligraficzne
  • Znajomość technologii druku Fleksograficznego – mile widziana
  • Bardzo dobre rozróżnianie kolorów
  • Obsługa spektrofotometru
  • Spostrzegawczość
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja stanowiska pracy, uczciwość, niezawodność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w najnowocześniejszej, prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym w Europie
  • możliwość rozwoju zawodowego  oraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę, opiekę medyczną oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • dowozimy pracowników autobusem z kierunku Warszawy (Warszawa Zachodnia – Parzniew)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102292 ofert pracy. Sprawdź!