Zgłoś się do pracy jako Opiekunka – Czekamy na Ciebie!

Engeldaheim

Sindelfingen

2016-08-29

Aktualnie poszukujemy Pań chętnych podjąć się pracy w mieści Sindelfingen. Naszym podopiecznym jest pan Hubert. Senior choruje na cukrzycę oraz ma problemy z nadciśnieniem. v

Nr referencyjny: NIEM_1219A

Obowiązki:

·         Przyrządzenie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

·         Pomoc w ubieraniu

·         Transfer z łóżka na wózek

·         Wspólne wizyty lekarskie

·         Robienie zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie

Wymagania:

·         Prawo jazdy kat. B

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Dobry stan zdrowia

·         Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

Oferujemy:

·         Zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

·         Atrakcyjne zarobki plus premie świąteczne

·         Kursy doszkalające z języka niemieckiego

·         Wyżywienie oraz zakwaterowanie

·         Legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7102 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75187 ofert pracy. Sprawdź!