Pomoc domowa i opieka dla Pana Bruno

Engeldaheim

Wahlstorf

2016-08-28

Pan Bruno (89 lat, 68 kg, 168 cm wzrostu) mieszka w Wahlstorf. Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na demencję i bywa rozkojarzony . Starszy Pan porusza się sam. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.

Nr referencyjny: NIEM_249A

Obowiązki:

Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu.

Podopieczny potrzebuje również pomocy przy higienie ciała (kąpiele), ubieraniu i rozbieraniu, w dojściu do toalety oraz pomocy przy posiłkach.

Wymagania:

Od Kandydatek do tej oferty wymagamy:

  • dobrej znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w opiece nad osobą starszą
  • cierpliwość wobec drugiego człowieka

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1100 Euro/netto,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5820 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76512 ofert pracy. Sprawdź!