Konsultant do spraw obsługi Klienta - Kancelaria Prawna

Centrum Obsługi Biznesu

Toruń

2016-12-07

W związku z intensywnym rozwojem kancelarii Centrum Prawa, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant do spraw obsługi Klienta

Miejsce pracy: Toruń, kujawsko - pomorskie

Obowiązki:

Kompleksowa obsługa Klienta
Zdalny kontakt z klientami kancelarii / telefoniczny i mailowy /

Rekomendowanie bezpłatnego przetestowania usług Kancelarii Centrum Prawa (telefonicznie)
Przygotowywanie podstawowej dokumentacji
Prace przy komputerze

Wymagania:

Komunikatywności
Pozytywnego nastawienia
Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
Wysokiej kultury osobistej
Biegłej obsługi komputera (MS Word, Excel)

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy z klientem bezpośrednio lub telefonicznie

Zainteresowania tematyką prawną

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- stałe godziny pracy 8:00-16:00
- wysokie wynagrodzenie
- pakiet szkoleń
- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
- bezpłatne kursy języka angielskiego przez cały okres zatrudnienia
- karnety na siłownię
- prywatną opiekę medyczną Lux Med
- bony upominkowe

Chcesz się dowiedzieć o Nasz czegoś więcej?
Znajdź nas w internecie !!
Centrum Prawa ZAPRASZA!

CV wraz z LISTEM MOTYWACYJNYM prosimy
przesyłać we wiadomości poprzez portal.