Mechanik/Konserwator Maszyn Produkcyjnych

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Przecław

2016-08-25

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Mechanika/Konserwatora maszyn produkcyjnych.


Nr ref.: mmp/prz/2016
Miejsce pracy: Przecław


Zadania:
- przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych,
- usuwanie awarii maszyn,
- zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń technologicznych.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- odpowiedzialność,
- sprawność fizyczna,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- przewóz autobusem pracowniczym z i do centrum Szczecina,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:APLIKUJ w temacie wiadomości wpisując nr referencyjny: mmp/szc/2016.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 69307 ofert pracy. Sprawdź!