Wrocław - hostessa/hostmen (22zł netto/h)

Cursor S.A.

Wrocław

2016-08-25

Mieszkasz we Wrocławiu, studiujesz, jesteś w wieku 19-24 lata, niekoniecznie masz doświadczenie, ale jest w Tobie mnóstwo pasji i chęci robienia czegoś ciekawego?

 BINGO!

Mamy coś dla Ciebie!

Chętnie zatrudnimy Cię do ciekawego i długoterminowego projektu polegającego na przekazywaniu informacji (nie na sprzedaży) o produktach wiodącego koncernu tytoniowego pełnoletnim osobom palącym.

 

To nie jest zwykła praca dla hostessy czy hosta. To przygoda i wyzwanie dla osób, które nie boją się kontaktu z ludźmi i są zdeterminowane, by wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafią, przy okazji czerpiąc z niej satysfakcję. Co więcej, oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie – 22 zł netto za godzinę.

 

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w rekrutacji?

Niewiele – trzeba przesłać do nas swoje CV oraz dwa zdjęcia (postaraj się wybrać coś innego niż zdjęcie z dowodu osobistego :)) na adres APLIKUJ wraz z nr ref. wrocław_22/2016.

 Pamiętaj, by zamieścić poniższą klauzulę! Bez tego nie możesz uczestniczyć w procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66758 ofert pracy. Sprawdź!