Specjalista technolog obróbki skrawaniem

JOBS

Zabrze

2016-09-19

Zakłady Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A.

Miejsce pracy: Zabrze (śląskie)

Nr ref: ST/OS/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Główny zakres obowiązków

  • Przygotowanie ofert w oparciu o dokumentację
  • Tworzenie technologii wykonania detali w SAP
  • Opracowanie programów CAM
  • Opracowanie programów w oparciu o G- kody
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Wymagania wobec kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość procesów toczenia i frezowania
  • Znajomość programów  CAD/CAM ( mile widziane Creo)
  • Umiejętność obsługi tokarek(Fanuc) i frezarek ( Heidehain ITNC530)
  • B. dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Obsługa systemu SAP (mile widziana)
  • Rzetelność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • Dobre warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną  atmosferę
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

Chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do nadsyłania listów motywacyjnych i CV za pomocą Aplikuj teraz