MONTER MEBLI

Lobo HR

Straszyn

2016-08-25

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.

Aktualnie dla naszego klienta liczącego się na polskim rynku producenta mebli łazienkowych poszukujemy osób na stanowisko:

 

MONTER MEBLI

Miejsce pracy: Straszyn

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż mebli z przyciętych elementów według ustalonych schematów przy pomocy wkrętarki. Praca odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 na terenie krytej, ciepłej oraz wentylowanej hali produkcyjnej. Oferujemy konkurencyjne, terminowe wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

Mile widziane u kandydatów będzie doświadczenie w montażu szaf oraz mebli robionych na wymiar. Niezbędne w pracy na tym stanowisku okażą się zdolności manualne. Zaangażowanie oraz precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków zapewnią długofalową współpracę dla obu stron.

 

 

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ wraz z numerem referencyjnym MM03/STR lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 570-990-122. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67178 ofert pracy. Sprawdź!