Asystentka Księgowej

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-12

W związku z dynamicznym rozwojem, firma GoWork.pl poszukuje samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • księgowanie bieżących operacji finansowych
  • przyjmowanie i weryfikacja dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • aktualizacja ewidencji księgowej
  • nadzór nad transakcjami i fakturami
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (studenci również są mile widziani)
  • umiejętność obsługi komputera, w tym biegłą znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programów księgowych (SAP)
  • umiejętności analityczne i numeryczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju kariery w obszarze księgowości
  • świetną atmosferę pracy;))
  • bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy – w centrum Warszawy

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102305 ofert pracy. Sprawdź!