Praca dla osób z doświadczeniem w opiece na terenie Niemiec

Engeldaheim

Rothenburg ob der Tauber

2016-08-26

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pani, która mieszka w Rothenburg ob der Tauber. Ma problemy z nietrzymaniem moczu, używa pieluch. Choruje na Alzheimera oraz demencję, więc wymaga szczególnej uwagi, cierpliwości i zrozumienia.

Nr referencyjny: NIEM_106A

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze:

- ubieranie i rozbieranie

- prysznic/kąpiele

- zmiana pielucho – majtek

- pomoc w czynnościach higienicznych

Czynności domowe:

- gotowanie, zakupy

- pranie, prasowanie

- sprzątanie

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego – stopień komunikatywny
  • Braku nałogów
  • Doświadczenia w opiece
  • Prawo jazdy nie są wymagane

Oferujemy:

  • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki
  • legalne zatrudnienie oraz ubezpieczenie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5516 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75622 ofert pracy. Sprawdź!