Analityk IT

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-11

W związku z rozwojem oraz dużą ilością nowych projektów poszukujemy dla naszego Klienta osób na stanowisko:

Analityk IT
Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: AN/WAW

Obowiązki:

Główne zadanie polega na przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych. Związane jest to z uczestnictwem w procesie przygotowywania ofert, w tym: proponowanie rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z architektami. Jednym z zadań będzie prowadzenie prezentacji dla klienta.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie;

  • Kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych;

  • Znajomość narzędzi projektowych i notacji UML;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Plusem u Kandydata będzie:

  • Doświadczenie w analizie wymagań z wykorzystaniem przypadków użycia;

  • Doświadczenie w pracy z systemami w technologiach Java/J2EE i/lub MS .NET;

  • Znajomość narzędzi służących do modelowania procesów biznesowych;

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętności projektowania struktur danych;

  • Wiedza na temat procesów biznesowych w sektorze ubezpieczeniowym lub finansowym.

Oferujemy:

  • Umowę B2B lub Umowa w modelu mieszanym (o pracę + o dzieło);

  • Możliwość szkoleń i finansowanie certyfikatów;

  • Opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego;

  • Pakiet sportowy.

Nasz klient współpracuje z firmami w sektorze finansowym, paliwowym, energetycznym oraz budowalnym co gwarantuje mnogość ciekawych projektów. Są to zadania obejmujące zarówno rozwój jak i utrzymanie. Nie czekaj, aplikuj już teraz!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98271 ofert pracy. Sprawdź!