Junior Java Developer

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-06

W związku z rozwojem oraz dużą ilością nowych projektów poszukujemy dla naszego Klienta osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Białystok, Lublin, Katowice
Nr referencyjny: JJD/PL

Obowiązki:

Przede wszystkim będziesz odpowiedzialny za projektowanie i programowanie obiektowe. Wśród Twoich zadań będzie także implementacja warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych.

Wymagania:

Należy wykazać umiejętności programowania i projektowania w języku Java 8 oraz posiadać doświadczenie z Hibernate, Spring, Spring MVC/ REST i AngularJS. Dodatkowo należy posiadać praktyczną znajomość języka SQL, szczególnie Oracle PL/SQL.

Mile widziana będzie znajomość zasad umożliwiających tworzenie dobrego kodu (SOLID, DRY, Clean Code) oraz doświadczenie w projektowaniu aplikacji JEE. Plusem będzie znajomość platformy Liferay Portal jak również umiejętność tworzenia testowalnego kodu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 5-10k brutto;

  • Umowę B2B lub Umowa w modelu mieszanym (o pracę + o dzieło);

  • Możliwość szkoleń i finansowanie certyfikatów;

  • Opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego;

  • Pakiet sportowy.

Nasz klient współpracuje z firmami w sektorze finansowym, paliwowym, energetycznym oraz budowalnym co gwarantuje mnogość ciekawych projektów. Są to zadania obejmujące zarówno rozwój jak i utrzymanie. 6-cio miesięczne szkolenia dla młodszych stażem gwarantują możliwość rozwoju oraz stabilność zatrudnienia. Nie czekaj, aplikuj już teraz!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99359 ofert pracy. Sprawdź!