Junior .Net Developer

TEMREC CONSULTING

Lublin

2016-12-08

W związku z rozwojem oraz dużą ilością nowych projektów poszukujemy dla naszego Klienta osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Białystok, Lublin
Nr referencyjny: JND/PL

Obowiązki:

  • Projektowanie komponentów i rozwijanie kodu aplikacji biznesowych;

  • Naprawa błędów i optymalizacja kodu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu;

Znajomość:

  • Microsoft .NET Framework (język C#);

  • ASP.NET MVC;

  • Języka T-SQL (Microsoft SQL Server 2008+);

  • Umiejętności pracy z repozytorium kodu (TFS lub GIT);

  • Znajomość nowoczesnych frameworków do tworzenia aplikacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 5-10k brutto;
  • Umowę B2B lub Umowa w modelu mieszanym (o pracę + o dzieło);
  • Możliwość szkoleń i finansowanie certyfikatów;
  • Opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego;
  • Pakiet sportowy.

Nasz klient współpracuje z firmami w sektorze finansowym, paliwowym, energetycznym oraz budowalnym co gwarantuje mnogość ciekawych projektów. Są to zadania obejmujące zarówno rozwój jak i utrzymanie. 6-cio miesięczne szkolenia dla młodszych stażem gwarantują możliwość rozwoju oraz stabilność zatrudnienia. Nie czekaj, aplikuj już teraz!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."