Szef produkcji

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-07

W związku ze zmianami kadrowymi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 65, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

  • planowanie, organizacja i nadzór nas przebiegiem procesów produkcji w zakładzie obróbki metali;
  • monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości, wydajności oraz spełniania wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • organizacja pracy podległych pracowników produkcyjnych i nadzór nad jej przebiegiem;
  • kontrolowanie sporządzania ewidencji produkcji i rozliczeń produkcyjnych;
  • analizowanie wydajności, kosztów i jakości produkcji oraz inicjowanie działań poprawiających jej efektywność

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność czytania i sporządzania rysunku technicznego
  • uprawnienia spawalnicze

Mile widziane:

  • 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierownik produkcji w przemyśle)
  • 2-letnie doswiadczenie w zarządzaniu pracy podległych pracowników produkcyjnych
  • umiejętność analizy dokumentacji spawalniczej
  • uprawnienie do kontroli i oceny materalow spawalniczych

Oferujemy:

  • wymiar etatu: pełen etat
  • wynagrodzenie brutto: 1850 PLN + dodatek funkcyjny 150 PLN + premia motywacyjna
  • umowa o pracę na czas określony
  • praca jednozmianowa
  • system wynagradzania: miesięczny

Oferta przeznaczona także dla osób niepełnosprawnych oraz osób zarejestroanych w urzędzie pracy (preferowany II profil pomocy).