Java Developer with German

Skillhunt Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-03

Firma Webellian  poszukuje pracownika na stanowisko

Możesz aplikować sam lub polecić znajomego znającego się na Javie, jeżeli zostanie zatrudniony dostaniesz bonus w wysokości nawet do 800 USD.

Wymagania:

- minimum 4 lata doświadczenia w pracy z  Java 7+, Spring 3+, Hibernate 4+

- bardzo dobra znajomość SOAP/REST services, Junit 4, JSF 1.x, Junit 4, Mockito, Selenium, Quartz, Eclipse, Apache Tomahawk, Apache POI, JasperReports, SQL, SVN, Git

- podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript/jQuery, Bootstrap

- znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie zaawansowanym zarówno w mowie jak i w piśmie

Mile widziane:

- dobra samoorganizacja pracy

- wysoko rozwinięte zdolności analityczne

- znajomość Atlassian JIRA/Confluence

- znajomość Linux

- zdolności organizacyjne

Obowiązki

  • Zbieranie wymagań do produktu

  • Tworzenie czystego, skalowalnego, łatwego do czytania oraz utrzymania kodu

  • Współpraca z innymi zespołami, dzielenie się wiedzą

  • Informowanie o przeszkodach i błędach w trakcie pracy

  • Propozycje lepszych sposobów osiągnięcia tych samych celów są zawsze mile widziane

  • Komunikacje z Project Manager’em

  • Przegląd kodu innych członków zespołu

  • Utrzymanie / aktualizowanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

- Możliwość nauki oraz rozwoju wiedzy w zakresie nowych technologii

- Praca w środowisku międzynarodowym - współpraca z developerami, reprezentacja firmy

- Ubezpieczenie zdrowotne, na życie

- Przyjazna atmosfera pracy

- Karnet na siłownię

- Możliwość pozyskania dodatkowych certyfikatów

- Wynagrodzenie od 11000 do 15000 zł

Opis dodatkowy:

Działamy bardzo szybko, dlatego jeśli chcesz już jutro odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną aplikuj poprzez link: https://goo.gl/Maais4

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99159 ofert pracy. Sprawdź!