Konsultantka kosmetyczna marki L’Oreal i Maybelline

DEM'a Promotion

Bytom

2016-09-16

Opis stanowiska i warunki:

- Miejsce pracy Superpharm Agora Bytom

- Wymiar godzinowy 80h/miesiąc

- Realizacja 10 konsultacji po 8 godzin – z naciskiem na weekendy

- Konsultacje obejmują kosmetyki kolorowe Maybelline NY i L’Oreal

- Stawka 10 zł netto za godzinę

- Konsultantka sama ustala grafik, konsultując z Managerem i przedstawia go na platformie L’Oreal do zatwierdzenia

- Szkolenie przed startem

- Zwrot kosztów dojazdu na rozmowę rekrutacyjną

Zakres obowiązków:

- Aktywna sprzedaż produktów marki: L’Oreal Paris, Garnier oraz Maybelline oraz realizacja założonych planów

- Bardzo dobra znajomość produktów L’Oreal Paris , makijażu MNY oraz produktów do pielęgnacji twarzy marki Garnier

- Profesjonalna porada i fachowa konsultacja w punkcie sprzedaży

- Aktywny udział w akcjach specjalnych klienta w przydzielonym punkcie.

- Ułożenie produktów i testerów makijażowych , uzupełnianie towaru, dbanie o estetykę

- Raportowanie pracy

Wymagania:

- Dyspozycyjność w wymiarze 80h w mies., głównie w weekendy

- Doświadczenie i wiedza nt. rynku kosmetyków kolorowych, zapachów

- Zaangażowanie, nastawienie na realizację celów oraz wysoka kultura osobista

- Dobre umiejętności interpersonalne i otwartość na klienta

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciami twarzy i sylwetki.

Odezwiemy się do wybranych osób i zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne.

Proszę o wypełnienie (konieczne!) formularza  rekrutacyjnego:

Oferta jest nieaktualna