Księgowa/Księgowy - Kraków

Perfect Job

Kraków

2016-09-05

Licencjonowana agencja pracy i doradztwa personalnego, specjalizująca się  w delegowaniu pracowników za granicę, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

- prowadzenie pełnej księgowości

- przygotowywanie i weryfikacja list płac

- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa wszystkich pracowników

- kontrola dokumentów księgowych pod kątem zgodności z wymogami formalnymi

- reprezentowanie firmy wobec organów podatkowych

- monitowanie zmian w przepisach

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

- wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości

- praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości (w szczególności związanych z delegowaniem pracowników za granicę)

- bardzo dobra znajomość wszystkich procesów finansowo-księgowych

- bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- dobra znajomość obsługi komputera (programy księgowe)

- bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- dużą samodzielność i niezależność

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- możliwość wykonywania pracy zdalnie

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres :

w tytule wpisując:  Księgowa/Księgowy - Kraków

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76943 ofert pracy. Sprawdź!