Robotnik gospodarczy

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-07

W związku z planami rozwojowymi firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 65, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

  • utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz i w otoczeniu budynku;

  • obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;

  • dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;

  • wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;

  • pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;

  • organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.

Wymagania:

  • wykształcenie: podstawowe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa;
  • sumienność i dokładność;
  • wytrzymałość i dobra kondycja;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • wymiar etatu: pełen etat
  • wynagrodzenie brutto: 1850 PLN
  • umowa o pracę na czas określony
  • praca jednozmianowa
  • system wynagradzania: miesięczny

Oferta przeznaczona także dla osób niepełnosprawnych oraz osób zarejestroanych w urzędzie pracy (preferowany II profil pomocy).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!