Asystent projektanta (inżynier budowy) / Projektant

KALOR

Kraków

2016-09-02

Poszukujemy do naszej firmy zajmującej się projektowaniem oraz montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji, osoby na stanowisko:

Asystent projektanta (Inżynier budowy) / Projektant

Miejsce pracy: Kraków

Osoby aplikujące powinny spełniać poniższe wymagania:

- Co najmniej rok doświadczenia przy pracach związanych z projektowaniem instalacji
- Wykształcenie wyższe techniczne – instalacje sanitarne
- Znajomość oprogramowania AutoCad
- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
- Prawo jazdy kat. B
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Dokładność, sumienność

Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacje sanitarne.

Zadania na stanowisku:

Projektowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Koordynacja i nadzór nad pracami montażowymi na budowie
- Sporządzanie dokumentacji projektowo- wykonawczych
- Udział w procesie kosztorysowania i oferowania

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz miłą i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać aplikacje na adres APLIKUJ