Pracownik etykietowania - praca od 14-22 - Atrakcyjne Wynagrodzenie

Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Gorzów Wielkopolski

2016-10-21

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• etykietowanie kosmetyków
• współpracę z innymi działami
• zapewnienie ciągłości i efektywności produktów wychodzących
• współprace z działem magazynu i dyspozycji mające na celu terminowe wysyłanie zamówionego towaru

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

• gotowości do pracy tylko w systemie II zmiany
• gotowości do podjęcia pracy od zaraz
• sumienność, terminowość
• zdolności manualne, dokładność
• umiejętność pracy w zespole
• zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej
• komunikatywności

Oferujemy:

Oferujemy:

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• gwarantowaną wypłatę wynagrodzenia
• możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy APLIKUJ wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!