Kierowca C+E

Agencja Pracy Pluskadra

Mielec

2016-11-25

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną  rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

KIEROWCA

NR.REF. K/08/MI

Miejsce pracy : STRZELCE OPOLSKIE/MIELEC

TWOJE OBOWIĄZKI :

      Przewóz surowców w tym rozładunek i załadunek

      Dbanie o stan techniczny pojazdów

      Dbanie o czystość pojazdu

      Prowadzenie książki eksplantacji pojazdu

WYMAGANIA STAWIANE NA TYM STANOWISKU :

      Ukończone 21 lat

      Prawo jazdy kat. C+E oraz prawo jazdy na kraje UE

      Kartę kierowcy

      Aktualne zaświadczenie o odbyciu kursu na przewóz rzeczy

      Doświadczenie na podobnym stanowisku

      Odpowiedzialność i sumienność

W ZAMIAN OFERUJEMY :

      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

      Atrakcyjne wynagrodzenie do 7 000, 00 brutto miesięcznie

      Pomoc w uzyskaniu karty pobytu