Potrzebna opiekunka dla pani Barbary

altenbetreuung24

okolice Heidelberg

2016-08-23

Miejsce zlecenia: okolice Heidelberg

Seniorka ma problemy sercowo – naczyniowe. Pani Barbara miewa często stany depresyjne, bywa przygnębiona i zniechęcona. Potrzebuje wsparcia oraz towarzystwa.

Nr referencyjny: NIEM_1203A

Obowiązki:

Opiekunka będzie seniorce pomagała w ubieraniu, jedzeniu oraz organizowała i wspólnie spędzała wolny czas (oglądanie TV, spacery, rozmowy).

Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, robienie porządków.

Wymagania:

·         Czynne prawo jazdy kat. B

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie

·         Cierpliwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Dobry stan zdrowia

Oferujemy:

Oferujemy legalną pracę, ubezpieczenie oraz składki ZUS, atrakcyjne zarobki, wsparcie Koordynatorów podczas wyjazdu, zakwaterowanie, wyżywienie, przejazd do i z Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6995 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 72068 ofert pracy. Sprawdź!