Trener

Małopolskie Centrum Profilaktyki

Kraków

2016-08-22

Małopolskie Centrum Profilaktyki to lider w branży usług edukacyjnych.
Zajmujemy się wsparciem rozwoju młodzieży szkolnej, pracowników administracji publicznej, biznesu i osób indywidualnych. Prowadzimy również szereg badań społecznych oraz eventów i kampanii informacyjnych.

Trener

Miejsce pracy: cała Polska

Obowiązki:

Przeprowadzenie warsztatów z zakresu ewaluacji

Wymagania:

Trener dysponuje zespołem 14 prelegentów/ekspertów wskazanych do przeprowadzenia warsztatów, z których każdy w okresie ostatnich 3 lat przed terminem składania ofert przeprowadził zajęcia/warsztaty/szkolenia/studia/wykłady z zakresu ewaluacji w wymiarze co najmniej 20 godz. dydaktycznych (każda 45 min)

Oferujemy:

Praca w prestiżowych projektach dla administracji publicznej

Prosimy o aplikowanie TYLKO osoby spełniające ww. wymagania.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" przez formularz kontaktowy.

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66500 ofert pracy. Sprawdź!