Specjalista ds. likwidacji szkód transportowych z językiem niemieckim

People sp. z.o.o

Warszawa

2016-09-14

People sp. z o.o - rekrutujemy specjalistów z całej Polski

Dla naszego klienta, firmy logistyczno - spedycyjnej poszukujemy obecnie otwartej i komunikatywnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • obsługa wszystkich rodzajów reklamacji z obszaru transportu w skali globalnej w ramach Grupy DSV
  • utrzymywanie kontaktów z klientami w Europie i na świecie
  • współpraca z oddziałami firmy w Europie i na świecie, w ramach Shared Service Centre
  • współtworzenie i optymalizacja procesów w obszarze reklamacji
  • odpowiedzialność za rozpatrywanie reklamacji klientów oraz współpraca z podwykonawcami

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • znajomość innego języka romańskiego (hiszpański, francuski) będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w rozwiązywaniu reklamacji lub obsłudze klientów międzynarodowych
  • doświadczenie w branży TSL, ubezpieczeniach lub w Shared Service będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MsOffice
  • systematyczność, skrupulatność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjną lokalizację
  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie

Na wszelkie zgłoszenia, pytania i wątpliwości czekamy pod adresem mailowym.