Praca na terenie Niemiec w charakterze opiekunki

Engeldaheim

Königsbrunn

2016-08-20

Miejsce zlecenia: Königsbrunn

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.

Pani Genowefa ma 72 lata, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jej stan psychiczny jest dobry, jednak choruje na cukrzycę i musi pilnować diety. Przychodzi do niej pielęgniarka.

Nr referencyjny: NIEM_100A

Obowiązki:

Obowiązki domowe:

  • Gotowanie oraz zakupy
  • Pranie i prasowanie
  • Sprzątanie domu
  • Opieka nad zwierzątkiem domowym

Obowiązki przy podopiecznym:

  • Przenoszenie z wózka na łóżko
  • Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • Kąpiele

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego – stopień komunikatywny
  • Braku nałogów
  • Doświadczenia w opiece
  • Zamiłowanie do zwierząt
  • Prawo jazdy nie są wymagane

Oferujemy:

  • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki
  • legalne zatrudnienie oraz ubezpieczenie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (internet w pokoju)
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5496 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)