Monter klimatyzacji,solidny niemiecki pracodawca+stabilna praca

Walter-Fach-Kraft

Frankfurt nad Menem

2016-12-02

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem/Niemcy

Obowiązki:

-konserwacja, serwis i naprawy systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych,
- samodzielny montaż małych urządzeń,
-kompleksowe doradztwo  w zakresie efektywnego i optymalnego wykorzystania systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych,
- samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Wymagania:

-doświadczenie w montażu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
-mile widziane wyksztalcenie techniczne i umiejętność czytania projektów oraz rysunków technicznych,
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- dyspozycyjność  i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
2.  Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
3  Platne urlopy i premie swiateczne
4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu
5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu
7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu
8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu)
9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec
10. Bezplatne ubranie ochronne i robocze
... oraz wiele wiecej.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z 19-letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy.

Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.

Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!

www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55