MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (10 pracowników)

work factory GmbH

Duisburg

2016-11-15

Work factory GmbH pilnie zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: 47051 Duisburg

Wymagania:

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe  lub/i doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • montaż konstrukcji stalowych
  • praca na wysokości i na podestach ruchomych (podnośnik, wysięgnik)
  • czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca stała,  niemiecka  umowa o pracę
  • diety za każdy przepracowany dzień
  • premie urlopowe i świateczne
  • cotygodniowe zaliczki (już po pierwszym tygodniu pracy)
  • dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta
  • urlop wypoczynkowy
  • przelewy wynagrodzenia na polskie lub niemieckie konta

Termin rozpoczęcia: od zaraz na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.work-factory.de
Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 2234 9276 153 .
Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: Work Factory GmbH Polska

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."