Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

G-Force

Gdynia

2016-12-09

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz za granicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie, dla naszego Klienta z Gdyni poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Główne obowiązki na stanowisku:

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem z krajów niemieckojęzycznych,
  • udzielanie informacji na temat produktów oraz usług,
  • obsługa przychodzących zgłoszeń,
  • klasyfikacja i wprowadzanie zgłoszeń do systemu,
  • analiza i rozwiązywanie indywidualnych sytuacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra obsługa komputera,

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • duze mozliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość rozwijania umiejętności językowych poprzez uczestnictwo w kursach jesykowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych takich jak bony do sklepów sieciowych, kranety na lunch, czy bony paliwowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,