Mechanik / Serwisant wózków widłowych

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Wrocław

2016-09-02

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: woz/wro/2016

Zadania:
- serwis oraz naprawa wózków widłowych o napędzie elektrycznym i spalinowym

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika,
- wykształcenie techniczne,
- znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych,
- prawo jazy kat. B,
- dokładność i zaangażowanie w wykonywana obowiązki,
- umiejętność pracy w grupie i komunikatywność,
- dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień UDT w zakresie konserwacji.

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy na umowę o pracę,
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- ciekawą pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ (w tytule maila prosimy podać numer referencyjny woz/wro/2016).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76063 ofert pracy. Sprawdź!