Sprzątaczke z orzeczeniem

BHP Protect System

Oświęcim

2016-11-16

Firma BHP Protect System Sp. z o.o. działająca na rynku od

połowy 2007 roku. Posiadająca dwa certyfikaty Firmy Godnej

Zaufania i LODOŁAMACZE. Nasza firma zajmuję się aktywizacją

osób niepełnosprawnych którzy poszukują pracy.

Zatrudnimy:

Sprzątaczkę z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności

wynagrodzenie od 1850 do 2000 brutto,będzie pani pracowała z

doświadczonym i zorganizowanym personelem. Na miejscu jest

zawsze kierownik który pomoże i zapozna panią z

środkami,sprzętem i miejscem pracy. Nasz obiekty znajdują się w

Oświęcimiu ul.Powstańców śląskich

Zadania:

Sprzątanie Centra handlowego wewnątrz

Kontakt:

Numer Telefonu – 692-418-425

E-mail - APLIKUJ

Oferujemy:

- Umowę o Prace
- Dostosowanie stanowiska pracy do potrzeb pracownika
- Prowadzenie profesjonalnych rozbudowanych szkoleń dla pracowników
- Zwrot kosztów za sprzęt specjalistyczny
- Zwrot kosztów za leki
- Zwrot kosztów za rehabilitacje
- Wynagrodzenie + premie
- Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy (profesjonalny strój,mopy,środki itd)
- Stałe godziny pracy,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Łatwy dostęp do kadr i płac (wypłata zawsze pierwszego dnia miesiąca)

Wymagania:

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!