Przedstawiciel Handlowy Międzynarodowego Centrum Odszkodowań

Międzynarodowe Centrum Odszkodowań

Lublin

2017-01-17

Opis firmy

Międzynarodowe Centrum Odszkodowań powstało, aby pomagać społeczeństwu odzyskiwać należne im odszkodowania w przypadkach jeśli ubezpieczyciel odmawia wypłaty świadczenia. MCO powstało przy jednej z najlepszych Kancelarii Prawnych w Warszawie, oraz najlepszej w Lublinie. Zajmujemy się również sprawami najcięższymi, które inne Kancelarie się nie podejmują.

Opis stanowiska

Pozyskiwanie klientów dla Kancelarii we wszystkich sprawach cywilnych w szczególności odszkodowawczych,

reprezentowanie Kancelarii w rozmowach z klientami,

tworzenie własnego zespołu.

Wymagania

minimum wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
doświadczenie w kontaktach z klientem,
umiejętność zarządzania własnym czasem,
samodzielność,
kreatywność,
nastawienie na sukces.

Mile widziane:
prawo jazdy kat. B,
własny samochód,

Oferujemy

możliwości awansu na managera regionalnego,
programy motywacyjne,
progi płacowe uzależnione od wyników,
możliwość uzyskania wysokiej podstawy po osiągnięciu zamierzonego progu,
przyjazną atmosferę w pracy,
młody zdyscyplinowany zespół nastawiony na wspólny sukces,
pomoc finansową dla wyróżniających się pracowników,
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych,
specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych - cyklicznych podnoszących kwalifikacje kierownicze),
stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie, umowę o współpracę lub działalność gospodarczą.
klarowna ścieżka kariery w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu,
rozwój osobisty.

CV proszę kierować na maila.