Mechanik samochodowy / Atrakcyjne wynagrodzenie / Zakwaterowanie

Dynamic Personal Service

Bayern, Baden-Württemberg

2016-11-13

DYNAMIC PERSONAL SERVICES GMBH jest firmą specjalizującą się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY w południowej części Niemiec w rejonach: Bawarii, Baden-Württemberg.

ZADANIA:

- konserwacja i serwis aut osobowych do 3,5t

- renowacja i naprawa aut osobowych do 3,5t

- diagnoza i usuwanie błędów

WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

- wykształcenie kierunkowe

- znajomość diagnostyki komputerowej

- umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

- umowę z niemieckim pracodawcą

atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto/h + 24 euro netto za każdy przepracowany dzień)

zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- długoterminowe zatrudnienie

- składki i podatki odprowadzane w Niemczech

- ubezpieczenie

- pomoc polskojęzycznego koordynatora

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI

DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAŁĄCZAJĄC CV LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +49 157 813 880 06