PCB Layout Designer

EPSN Workforce

Wrocław

2016-11-18

Opis stanowiska:

  • Projektowanie layout’u płytek drukowanych we współpracy z liderem projektu i innymi działami (Hardware, Mechanika, Testy, Planowanie produkcji, Jakość) oraz klientem;
  • Międzynarodowa współpraca z powiązanymi działami w koncernie;
  • Tworzenie i dokonywanie zmian na schematach elektronicznych;
  • Tworzenie i dokonywanie zmian layout’u komponentów dla nowych produktów;
  • Kontakty z dostawcami i wytwórcami płytek elektronicznych oraz opiekę nad danymi technicznymi płytek.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowego w tworzeniu layout’u płytek drukowanych;
  • Doświadczenie w elektronicznych urządzeniach sterujących w branży przemysłowej, motoryzacyjnej lub sprzętu domowego;
  • Dobra znajomości oprogramowania EDA i narzędzi do obróbki danych płytek PCB;
  • Znajomość zagadnień i wymagań EMI / RFI;
  • Doświadczenie w Design for Testability (DFT) oraz Design for Manufacturability (DFM);
  • Znajomość zagadnień wprowadzania i globalnej dystrybucji produktu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie).

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny;
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!