Specjalista ds. Zamówień z j. szwedzkim

People

Gdańsk

2016-12-08

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej związaneh z branżą chemiczną szukamy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Zamówień z j. szwedzkim

Lokalizacja: Gdańsk

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • biegła znajomość języka szwedzkiego w mowie i piśmie (poziom C1, C2)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1)
  • doświadczenia w pracy z klientami ze Szwecji - mile widziane
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia

Obowiązki:

  • administrowanie całym procesem zamówień
  • kontakt z działami wewnętrznymi: księgowość, zakupy, logistyka oraz dział sprzedaży
  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • koordynowanie przepływu informacji między działami, firmą oraz Klientem
  • współpraca ze stałą grupą Klientów ze Szwecji
  • kanały komunikacji: e-mail, telefon (przychodzące) oraz fax
  • rozwiązywanie problemów dotyczących zamówień (brak dostawy, niekompletna dostawa, zły produkt)

Oferujemy:

  • umowę o pracę: 3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Praca: Poniedziałek - Piątek (8-16 lub 9-17)
  • lokalizacja: Gdańsk

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV w j. angielskim

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99798 ofert pracy. Sprawdź!