Poszukujemy Opiekunki dla pani Anny

altenbetreuung24

Hüllhorst

2016-08-17

Miejsce zlecenia: Hüllhorst

Podopieczna ma 92 lata, 160 cm wzrostu i waży 62 kg. Pani Anna ze względu na swój wiek ma problemy z chodzeniem. Potrzebuje asekuracji przy wstawaniu czy zejściu ze schodów, korzysta również z wózka inwalidzkiego. Seniorka choruje na demencję oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Obecnie panią Anną opiekuje się rodzina.

Nr referencyjny: NIEM_1143A

Obowiązki:

·         Pomoc w czynnościach toaletowych ( w tym zmiana pielucho – majtek)

·         Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

·         Pomoc w ubieraniu

·         Wizyty u lekarza

·         Asekuracja przy przejściu z łóżka na wózek

·         Robienie zakupów, prasowanie, sprzątanie

Wymagania:

Od Kandydatek oczekujemy znajomości języka niemieckiego, czynnego prawa jazdy, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi oraz dobrego stanu zdrowia.

Oferujemy:

·         Wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokój z dostępem do Internetu)

·         Legalną pracę, składki ZUS oraz ubezpieczenie

·         Wsparcie naszego zespołu

·         Uczciwe zarobki

·         Kursy doszkalające z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7406 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 72068 ofert pracy. Sprawdź!