Programista (Software Developer)

HR Investment

Katowice

2016-09-16

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego Klienta działającego w branży IT poszukujemy

Programisty (Software Developer)

Zadania na stanowisku:

- Projektowanie oraz budowanie aplikacji mobilnych

- Udział w innych projektach developerskich i wdrożeniowych (aplikacje mobilne)

- Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań IT

- Tworzenie rozwiązań programistycznych opartych o Microsoft Dynamics NAV

- Budowanie modułów, testowanie rozwiązań, wsparcie użytkowników

- komunikacja z klientami polskimi i zagranicznymi (w języku angielskim)

Wymagania:

- Doświadczenie w projektach wdrożeniowych MS Dynamics NAV

- Umiejętność programowania w języku C/AL. I C++ oraz C# . NET

- Znajomość innych języków programowania będzie dodatkowym atutem

- Znajomość MS SQL

- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- stabilną formę zatrudnienia (pełny etat-umowa o pracę, b2b)

- możliwość pracy zdalnej

- pracę dynamicznym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- możliwość realizacji własnych pomysłów

- pakiet sportowy i medyczny

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75457 ofert pracy. Sprawdź!