Doradca Finansowy

NEW LIFE

Bielsko-Biała

2016-09-16

Twórca prestiżowych rozwiązań inwestycyjnych.

Kariera w przyszłościowym zawodzie z produktami docenionymi przez magazyn Forbes.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko Biała

1. Chcesz mieć ponadprzeciętne zarobki?

2. Marzysz o sukcesie zawodowym w prestiżowej instytucji

finansowej?

3. Chcesz dołączyć do elitarnego zespołu doradców specjalizujących się

w obsłudze klienta prestige?

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa finansowa klientów inwestycyjnych,

  • profesjonalne doradztwo, dobór najlepszych rozwiązań do

    indywidualnych potrzeb klientów,

  • budowa długotrwałych relacji z klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej rocznego doświadczenia w obsłudze klienta

    zamożnego,

  • minimum 2 lat doświadczenia w doradztwie finansowym,

  • perfekcyjnej znajomości rynku finansowego premium,

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel,

  • wykształcenia wyższego

  • doświadczenia w sprzedaży popartego wynikami,

  • wysokich zdolności interpersonalnych,

  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami.

Wybranym osobom oferujemy:

  • ponadprzeciętne zarobki

  • pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i

    zawodowy,

  • duże możliwości awansu,

  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w nowoczesnym biurze.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 74389 ofert pracy. Sprawdź!