(Młodszy/Starszy) Księgowy w Dziale Należności ze znajomością języka fińskiego

G-Force

Łódź

2016-12-09

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

(Młodszy/Starszy) Księgowy/a w Dziale Zobowiązań ze znajomością języków obcych

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: INF/AP/Łódź

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Młodszy/Starszy) Księgowy w Dziale Zobowiązań ze znajomością języków obcych

Główne obowiązki na stanowisku:

  •     wstępna weryfikacja faktur, wprowadzanie ich do systemu, archiwizacja;
  •     księgowanie faktur zakupu,
  •     uzgadnianie sald z dostawcami,
  •     wyjaśnianie różnic związanych z fakturowaniem,
  •     wsparcie procesu zamknięcia miesiąca,
  •     monitorowanie terminów płatności,
  •     kontrola kosztów i płatności;
  •     kontrola kompletności i rzetelności dokumentów;
  •     weryfikacja i księgowanie wydatków związanych z podróżami służbowymi.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, oraz języka fińskiego – warunek konieczny.
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości,
  • w przypadku kandydatów bez doświadczenia – chęć rozwoju w dziale finansowo-księgowym,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,

To co możemy zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace bezpośrednio u naszego klienta,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenie w pracy z różnymi klientami,
  • zestaw świadczeń socjalnych do wyboru,
  • program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,