(Młodszy/Starszy) Księgowy w Dziale Należności z językiem angielskim

G-Force

Łódź

2016-12-01

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

(Młodszy/Starszy) Księgowy/a w Dziale Nalezności ze znajomością języka angielskiego.

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: INF/AR/Łódź/ANG

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Młodszy/Starszy) Księgowy w Dziale Należności ze znajomością języka angielskiego

Główne obowiązki na stanowisku:

  • procesowanie i księgowanie dokumentów
  • weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym,
  • kontakt z klientami w przypadku brakujących, lub niejasnych płatności,,
  • monitoring terminowego regulowania zobowiązań oraz przygotowywanie płatności,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • wsparcie działań związanych z zamknięciem miesiąca,
  • codzienne raportowanie,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości,
  • w przypadku kandydatów bez doświadczenia – chęć rozwoju w dziale finansowo-księgowym,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,

To co możemy zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace bezpośrednio u naszego klienta,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenie w pracy z różnymi klientami,
  • zestaw świadczeń socjalnych do wyboru,
  • program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,