Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

People Sp. z o.o.

Warszawa

2017-01-23

People Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego (agencja zatrudnienia nr 403) świadczącą swoje usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim do międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Przyjmowanie zgłoszeń klientów,
• Obsługa mailowa i telefoniczna klientów niemieckojęzycznych,
• Budowanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi Klientami,
• Wsparcie działów księgowości,
• Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich komórek.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. B2),
• Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• Mile widziane doświadczenie w kontakcie z Klientem lub w dziale księgowości,
• Dobra organizacja czasu pracy.

Nasz Klient oferuje:
• Praca w międzynarodowym środowisku,
• Stabilne zatrudnienie,
• Pakiet szkoleń,
• Benefity (karta Multisport, kursy językowa i opieka zdrowotna).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81589 ofert pracy. Sprawdź!