(Młodszy/Starszy) Specjalista ds. Zakupów z jezykiem Węgierskim - bez doświadczenia!

G-Force

Poznań

2016-12-08

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla naszego Klienta w Łodzi poszukujemy Kandydatów na stanowiska

(Młodszy) Specjalista ds. Zakupów z językiem węgierskim

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: LDZ/HUN/MG

Zakres obowiązków:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego (min. poziom B2),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doskonała umiejętność organizacji swojego czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w dziale zakupów (dla osób bez doświadczenia-chęć rozwoju w dziale zakupów) będzie niewątptliwym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin blisko centrum Łodzi,
  • Zestaw świadczeń socjalnych do wyboru,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności językowych,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!