operator linii pakowania/operator techniczny linii

Randstad Polska

Garwolin

2016-08-14

Randstad Polska Sp. z o.o. (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47) dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowiska:

- operator linii pakowania
- operator techniczny linii 


Główne obowiązki:
- napełnianie i pakowanie kosmetyków,
- praca przy linii produkcyjnej 

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy zmianowej,
- rzetelności i zaangażowania,
- odporności na monotonię,
- umiejętności pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej 

OFERUJEMY: 
- umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia),
- prace od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
(6-14,14-22, 22-06),
- obsługę kadrową na terenie zakładu
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Miejsce pracy: Firma TATRA SPRING w Garwolinie
Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres email APLIKUJ
- w tytule 07/OP/2016 lub osobiste zapoznanie się z ofertą pod numerem tel. 697 505 709 lub 515 087 423 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. 
Na aplikacjach prosimy umieścić informację: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67511 ofert pracy. Sprawdź!