Operator wózka widłowego

GoWork.pl

Warszawa

2016-08-14

GoWork.pl dla swojego klienta poszukuje osoby do:

Miejsce pracy: Warszawa- Targówek fabryczny

Obowiązki:

  • prace magazynowe,
  • pomoc w sortowaniu sprzętu,
  • prawidłowe rozmieszczanie, segregowanie i układanie towarów,
  • porządkowanie i kontrolowanie przyjmowanego i wydawanego towaru.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny),
  • doświadczenie w jeździe na wózkach widłowych (warunek konieczny),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • status studenta/ucznia (mile widziane),
  • odpowiedzialność, uczciwość, punktualność.

Oferujemy:

  • praca od zaraz,
  • praca od poniedziałku do piątku  w godz. 07:00-15:00,
  • umowa zlecenie,
  • stawka godzinowa (w przedziale od 11,70 zł brutto do 14 zł brutto).

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.